Професійний акаунт
2
Роки досвіду
8
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Я працюю так, як би шукала житло для себе чи своєї родини. З турботою, відповідальністю та увагою до деталей.
Для мене важливо, щоб ви відчували себе комфортно у цьому процесі та довіряли мені як фахівцю. Моя місія – не лише задовольнити ваші очікування, а й перевершити їх

Портфоліо реалізованих об’єктів (3)

  • продано
    Street home
    69 000 $
    1 169 $/м²

    Національної Гвардії вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    2 кімнати
    59 / 30 / 20 м²
    поверх 8 з 10
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    Простора 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК Central Park 59 м² | 8 поверх У вартості — гіпсова штукатурка та газовий котел Центр міста, поруч парк Шевченка Поруч усе — магазини, школи, кафе, транспорт. Якщо цікавить — телефонуйте, розповім детальніше! [телефон приховано]Вікторія
  • продано
    Street home
    52 000 $
    1 061 $/м²

    24 Серпня вул., 32

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Спортклуб "Energy"
    ЖК Долішній
    1 кімната
    49 / 20 / 13 м²
    поверх 2 з 4
    2 тиж. тому
    Продається 1-кімнатна квартира ЖК біля міського озера Простора квартира - кухня - кімната з балконом - санвузол. 49 м² Переваги — Закритий двір з ландшафтним дизайном — Спортивні та дитячі майданчики — Паркінг на території У квартирі вже зроблено: — Штукатурка стін по маяках — Чистова стяжка — Тепла підлога Телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатись більше і домовитись про перегляд!
  • продано
    Street home
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Німецька колонія ЖК СКАНДИНАВІЯ
    2 кімнати
    65 / 38 / 15 м²
    поверх 7 з 10
    2 тиж. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру . ЖК Скандинавія. ЦЕНТР 2-кімнатна квартира СИРЕЦЬ в самому центрі міста | ЖК «Скандинавія» Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 65 м², розташована на 7 поверсі сучасного житлового комплексу. Переваги квартири: - двостороннє планування - у вартість входить чистова стяжка та штукатурка стін Переваги ЖК: - закритий двір без авто - облаштовані зони відпочинку - сучасні дитячі майданчики - підземний паркінг - розвинена інфраструктура та центральна локація
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: